ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9401467
*
nr 940 1467
Spegel
Blyinfattat glas, höjd: 73
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 februari 2015
kl 20:59:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/2 15:30:54
1
100 kr
8/2 15:41:25
2
500 kr
8/2 17:42:14
3
500 kr
8/2 17:42:14
2
500 kr (Budbetjänt)
8/2 17:42:47
3
700 kr
8/2 23:28:16
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blyinfattat glas spegel speglar
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:53
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:54
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:51
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 940 1467
Spegel
Blyinfattat glas, höjd: 73
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 februari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/2 15:30:54 | 1 | 100 kr |
8/2 15:41:25 | 2 | 500 kr |
8/2 17:42:14 | 3 | 500 kr |
8/2 17:42:14 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
8/2 17:42:47 | 3 | 700 kr |
8/2 23:28:16 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blyinfattat glas spegel speglar
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:53 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:54 -
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:51